R.Greičiūno IĮ

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
R.Greičiūno IĮ

R.Greičiūno IĮ

Energjia dhe burimet natyrore, Historik projektimi, Instalimi historik, Mallra stone, Ndërtimi, pasurive të patundshme +6

Žemdirbių g. 35, Klovinių k., Utenos sen.
LT-28118, Utena, Lituani
+370 38948 630
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 183730996
Ss code siguruesi: 162425
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-V 8:00-17:00
VI 10:00-13:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi R.Greičiūno IĮ Karte biznesi